Skandal/ Sait Dollapi u qëllua me plumba para se të binte në tokë (Video)

Kanë dalë të tjera detaje lidhur me skandalin e djeshëm të dhunës policore ndaj Sekretarit organizativ të Partisë Demokratike, Sait Dollapi.

Burime për Boldnews.al, bëjnë me dije, se Dollapi nuk është rrëzuar vetë në tokë, ndërsa po vraponte për t’u larguar nga policët me shkopa gome, por është qëlluar me plumba gome në këmbë.

LEXO EDHE  Dy vendet vakante për SPAK/ Shtyhet me 1 muaj afati i aplikimit

Nëse e shihni me kujdes videon, do të kuptoni se rënia e Dollapit në tokë është e çuditshme, dhe ai nuk mund të rrëzohej vetë, por është provokuar nga ‘agjentë’ të jashtëm, që në rastin konkret është plumb gome. /Boldnews.al

Për më shumë ndiqni VIDEO-n: