(FOTO) Ceremonia në Nder të Zarife Hasanajt/ Letonia nderon ushtaraken që humbi jetën në krye të detyrës

Foto nga ceremonia në Camp Adazi në Letoni, në nderim të nëntetares Zarife Hasanaj të rënë dje në krye të detyrës.

Në ceremoni mori pjesë gjithë kontingjenti shqiptar në grup-batalionin e NATO-s në Letoni dhe përfaqësuesi ushtarak shqiptar në NATO.

LEXO EDHE  Shkarkonin ujëra të ndotura në Erzen, gjobiten 10 subjekte