I kërkojnë seks në këmbim të parave, modelja: Me 500 euro fshij…

Arbenita Ismajli prej kohësh është në një lidhje me reperin e njohur Fero dhe vetë modelja jeton në Mbretërinë e Bashkuar.

Ajo ka ndarë foto nga përditshmëria e sapo dalë nga dushi, por bukuria e saj me sa duket ka bërë që mos t’i rezistojë komenteve pikante:

LEXO EDHE  VIDEO/ Nuk do ti mbani dot lotët, vajza e birësuar takon motrat dhe nënën për herë të parë pas 30 vitesh. A do ta njohë e ëma atë?

“A po ja çel bacit pak, t’i jap baca 500 euro”-shkruan ndjekësi në profilin e bukuroshes.

Megjithatë, Arbenita e ka një koment për këtë, dhe mesa duket fansit i është mbyllur goja.

“Me 500 euro i fshij sytë në mëngjes”,-replikon Arbenita.