VIDEO/ Gafa e shekullit

Portieri i New York Cityt, Sean Johnson ka bërë gafën e shekullit.

I pabesueshëm kontroll i dobët i topit dhe vetëmbrojtja në këtë rast, ndërsa videoja është bërë “hit” në rrjetet sociale.

Ai del huq dhe topi përfundon në rrjetë.

LEXO EDHE  Renditja, "L'Equipe" zbulon 50 lojtarët Under 20 më të mirë