FOTO-LAJM/ A mendoni se ky i çmendur mund të rrijë në zyrë gjatë protestave?

“A mendoni se ky i çmendur mund të rrijë në zyrë gjatë protestave, pyet qytetari dixhital? Dhe shton se po hakmerret si eterit xhelat me protestuesit. Sb”.

Postimi në faqen e tij në Facebook bëhet nga ish-kryeminsitri Sali Berisha, i cili shpërndan edhe një fotografi të kryeministrit Edi Rama.

LEXO EDHE  ‘Serbët me detyruan të zgjedh njërin prej fëmijëve…'/Historia e dhimbshme e babait nga Kosova
Loading...

Loading...
Loading...