VIDEO-Ndeshje e çmendur/ Liverpool-Chelsea, shënohen 2 gola në dy minuta

Liverpool ka arritur që të shënojë dy gola shumë të shpejtë kundër Chelseat, në minutat 51 dhe 53.

Fillimisht ishte Sadio Mane ai që shënoi me kokë, teksa Salah ka shënuar një ndër golat më të bukur të vitit vetëm 2 minuta më pas.

LEXO EDHE  Partizani sapo mbylli marrëveshjen, vjen një shkodran për mbrojtjen