Këngëtarja e njohur nxjerr … (Foto)

Jessie J, e cila është përfolur së tepërmi për lidhjen e saj të dashurisë me aktorin Channing Tatum, duket se po e shijon këtë periudhë të jetës së saj. Së fundmi, këngëtarja 31-vjeçare ka postuar në rrjetin social “Instagram” një foto ku shfaqet  ‘topless’ në dhomën e një hoteli në Zvicër teksa po ushqehet.

Në drejtim të kamerës dhe duke mbuluar gjinjtë e saj me një dorë, Jessie J duket më në formë se kurrë. Me shumë gjasa, fotografi i saj do të ketë qenë pikërisht aktori i njohur.

LEXO EDHE  Vlerë e çmendur/ Ermal Mamaqi zbulon shifrën sa paguhet Ardit Gjebrea

Jessie J dhe Channing Tatum gjenden një lidhje romantike prej gati 7 muajsh. Ata e konfirmuan historinë e tyre të dashurisë muajin që lamë pas, me një dalje publike në Londër.