Akuza e fortë/ Pas çdo trafikanti droge qëndron një Rilindas, Agaçi dhe Bushi …

Ish-shefi i antidrogës, Dritan Zagani, i cili sot ndodhet në azil, ka lëshuar sërish akuza të forta ndaj qeverisë Rilindase.

Zagani shkruan se pas çdo trafikanti të fuqishëm droge qendronë një Rilindas i cili rezulton të jetë dhe mik i Ramës.

“Tani më thoni ju o njerëz, pse gjithmonë ku ka drogë dhe trafik ka gjithmonë një rilindas të madh që është avokat i djallit…pse të gjithë këta avokatë të djallit janë lidhjet e ngushta të liderit narkodashës rilindas!?”, pyet Zagani.

Postimi i Dritan Zaganit:

Ne Itali-Engjell Agaçi avokat i shume trafikanteve shqipetare te denuar per trafik narkotikesh, ne shqiperi funksionar i larte i shtetit(flitet edhe si krahu majte i KM,se i djathte eshte Fugsi voges).

-Ne Shqiperi nje drejtues rilindas(E.Bushi) me detyre ne nje pike strategjike si aeroporti, na del.se paska qene avokat i trafikantit Riformato dhe avionit te tije qe perdorej per trafik droge.

Tani me thoni ju o njerez, pse gjithmone ku ka droge dhe trafik ka gjithmone nje rilindas te madh qe eshte avokat i djallit…pse te gjithe keta avokate te djallit jane lidhjet e ngushta te liderit narkodashes rilindas!?!?!?

 

LEXO EDHE  Avokati Ledio Braho: SPAK po nis me shkelje kushtetuese