Shokon pornostarja: Ja me çfarë e kam zëvendësuar seksin

Periudhë e keqe për Ilona Staller, me emrin e artit Cicciolina.

Ish-ylli i pornografisë ka zbuluar se nuk ka më kursime dhe ishte e detyruar të nxirrte në ankand disa nga objektet e saj të çmuara personale. Midis tyre, edhe veshja me të cilën bëri hyrjen në Parlament dhe të brendshme të përdorura.

Punët i ka keq edhe në dashuri: “Nuk kam pasur marrëdhënie seksuale për tre vjet. E bëj me veten në shtëpi, me duart e mia dhe me disa objekte të vogla. Me burra, jo. Ata as nuk përpiqen, mendojnë se kush e di se çfarë kam nevojë unë. Nuk dua një që të bëjë seks me mua dhe pastaj të zhduket. Dua një person serioz, dikush që më do”.

LEXO EDHE  “Po fakire kam qenë”/ Moderatorja përplaset sërish me ndjekësit (FOTOT)