FOTO/ Shpërthen rrjeti pas aksidentit të Mira Kazhanit: Çfarë koke që paska pas edhe ai

Gazetarja e njohur, Mira Kazhani regjistroi një aksident në autostradën Tiranë-Durrës, pasi goditi një këmbësor me makinën e saj.

Pas aksidentit të saj rrjetet sociale kanë “shpërthyer” me meme epike për faktin se gjatë protestave studentore gazetarja tentoi t’iu hynte mes për mes turrmës së studentëve që kishin bllokuar rrugën apo edhe për faktin se titulli i lajmit në portalin e saj ishte se qytetari e goditi me kokë makinën e saj.

LEXO EDHE  Kokainë para dhe... Arrestohet 34 vjeçari shqiptar në Itali
Loading...

 

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here