Tragjike/ I ngec sallami në fyt, humb jetën 12-vjeçari

Një 12 vjeçar ka humbur jetën tragjikisht gjatë mbrëmjes së djeshme në qytetin e Selanikut, Greqi. Në fillim të afërmit e djalit kanë dyshuar se ai po pësonte një atak në zemër dhe menjëherë kanë njoftuar ambulancën dhe e kanë çuar në spital.

LEXO EDHE  Gruaja i lë një letër burrit dhe fshihet poshtë krevatit për të provuar besnikërinë, reagimin e tij nuk e priste

Por pas një ekzaminim të bërë nga mjekët, të miturit i kishte mbetur një copë sallami në rrugët e frymëmarrjes. Pasi e kuptuan problemin mjekët janë përpjekur që ti vinë në ndihmë 12 vjeçarit por e nuk kanë arritur dot ta shpëtojnë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here