Skedina e Ditës/ Ja kush janë ndeshjet që do ju mbushin xhepat me para

Edhe pse në Shqipëri dhe në Kosovë janë mbyllur bastet sportive, shqiptarët kanë mundësi të luajnë skedina në vendet e tjera europiane ku ata jetojnë.

Për këtë arsye ne ju rekomandojmë disa ndeshje të bukura të cilat mund tu sjellin Para.

LEXO EDHE  Muzaka bën me 'dhimbje koke' Shehin, çfarë po ndodh te Skëndërbeu
Loading...

Kujdes! Ndeshjet e mëposhtme janë marrë nga parashikuesit britanikë:

Ja ndeshjet që ju bëjnë me para:

 Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here