Frymëzimi i tij, ja si duket sot vajza e Eminem

Marshall Mathers ose i njohur ndryshe si Eminem, muzën frymëzuese të këngëve të tij ka pasur vajzën e tij.

Hailie ka qenë gjithmon pika e dobët e reperit dhe i ka kushtuar plot 20 këngë.

Eminem ka 3 fëmijë, por vetëm njëra është vajza e tij biologjike.

Por nga ajo vogëlushja vogël që Eminem na e ka prezantuar kohë më parë.

LEXO EDHE  Nevina dhe Grezda në një lidhje romantike? Pas këtij veprimi të moderatores shuhet çdo dilemë (FOTO)

Hailie ka plot 1.4 milion ndjekës në Instagram dhe sëfundmi ajo ka postuar disa foto me bikini në Hawaii.

Hailie u diplomua vitin e shkuar për psikologji dhe vazhdon të mbajë lidhje të forta me të atin.