Frymëzimi i tij, ja si duket sot vajza e Eminem

Marshall Mathers ose i njohur ndryshe si Eminem, muzën frymëzuese të këngëve të tij ka pasur vajzën e tij.

Loading...

Hailie ka qenë gjithmon pika e dobët e reperit dhe i ka kushtuar plot 20 këngë.

Eminem ka 3 fëmijë, por vetëm njëra është vajza e tij biologjike.

Por nga ajo vogëlushja vogël që Eminem na e ka prezantuar kohë më parë.

LEXO EDHE  Dembele si Jonida Maliqi? Këngëtarja poston videon e rrallë, vetëm 11 vjeç...

Hailie ka plot 1.4 milion ndjekës në Instagram dhe sëfundmi ajo ka postuar disa foto me bikini në Hawaii.

Hailie u diplomua vitin e shkuar për psikologji dhe vazhdon të mbajë lidhje të forta me të atin.Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here