Epike/ Ja piktura që Rama i ka bërë Spiropalit

Korçari më i famshëm në Shqipëri, Ilir Vrenozi, i cili njihet për shpirtin e tij opozitar, ka ironizuar sot kryeministrin Edi Rama dhe ministren e tij Elisa Spiropali.

Vrenozi i cili ka publikuar një pikturë ku është portreti i një femre nudo, duke ironizuar dyshen Rama-Spiropali, shkruan se kjo është piktura që kryeministri i ka bërë vartëses së tij.

LEXO EDHE  Luks që Shqipëria të digjet për karrigen e Ramës, shoh një valë anti-amerikanizmi që…
Loading...

Ja postimi i Vrenozit:

 

 Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here