Çfarë po ndodh? Wanda fshin Icardi-n nga rrjetet sociale

Wanda Nara dhe Maurito Icardi janë një ndër çiftet më komentuar dhe shpesh herë zenë faqet kryesore të mediave. Së fundmi, zhvillime të çuditshme po ndodhin në shtëpinë e tyre.

Përtej ngjarjeve sportive-profesionale të futbollistit, i kthyer të stërvitet me Interin pas një ndalese më shumë se një muaj, kanë ngjallur dyshime marrëdhëniet sociale midis dy bashkëshortëve. Wanda, poston foto “hot” me bikini në plazhet argjentinase, ç’aktivizon komentet dhe i lë ndjekësit e saj pa frymë.

View this post on Instagram

Playas latinas

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Por ajo gjithashtu vendos të mos ndjekë më asnjeri, as Mauriton. Profili i vetëm i ndjekur (në këtë moment) është ai i Erica Viana Lima, gruaja e ish-futbollistit brazilian të Interit, Hernanes. Çfarë ka ndodhur?

View this post on Instagram

A los que juegan a perderte , déjales ganar ♥️

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

View this post on Instagram

Tu sexto sentido sueño conmigo

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

 

LEXO EDHE  FOTO +18/ E tradhton fustani, modeles shqiptare i del në shesh...