Kongresi i PS, shpërthen rrjeti në meme: ‘Shokë Fatosi na e…

Rrjetet sociale vazhdojnë të jenë të pamëshirshëm me Kongresin e sotëm të Partisë Socialste ku me dhjetra meme që qarkullojnë në rrjetet sociale vejnë në lojë shown që prodhoi ky Kongres.

Loading...

Në qendër të talljes është edhe loja që Fatos Nano u bëri socialistëve duke mos u shkuar në Kongres, ndërsa në fillim u tha se Nano kishte pranuar ftesën.

LEXO EDHE  Je idiot politik, qesharak dhe …/ Gazetari sherr me Ralf Gjonin

‘Shokë Fatosi na e dhjeu, nuk erdhi’ u drejtohet Rama të tijve, ndërsa më poshtë shfaqet Fatos Nano që qesh me të madhe.

 Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here