Kapet makina me 100 kg drogë, pranga dy trafikantëve

Policia e Greqisë ka sekuestruar rreth 100 kg marijuanë në Volos. Sasia e drogës  u gjet në një furgon, ku ndodheshin dy shtetas 32 dhe 38-vjeë  të paidentifikuar, të cilët më pas u arrestuan.

LEXO EDHE  Hajdari replikë me Ramën: Shqiptarët ikin se nuk kanë bukë, rrezikojnë dhe jetën

Pas arrestimi të dy trafikantëve, vijoi kontrolli i mjetit ku u gjetën dhe u sekuestruan 87 pako me 99.5 kg marijuane, 1170 euro dhe 2 telefona celularë.

Loading...

 Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here