Harrojeni Elisën dhe Petron/ Ja kush është kryeservilja dhe lëpir… e re e Ramës

Servilizmi duket se është kriteri kryesor për tu bërë pjesë e Rilindjes dhe më pas të ngjitësh shkallët e karrierës.

Sjellja e zv.ministrit të Mbrojtjes, Petro Koçi, kur kryeministri Edi Rama po jepte intervistë në emisionin ‘Porta a Porta’ tërhoqe vëmendjen e të gjithë shqiptarëve, për mënyrën sesi i servilosej Koçi Padronit të tij.

Loading...

Gjithashtu të gjithë i mbajnë mend edhe deklaratat bombastike të Elisa Spiropalit e cila e krahasonte Edi Ramën me heroin tonë kombëtar Gjergj Kastriot Skënderbeu.

LEXO EDHE  Liria e mediave/ Ironizon gazetari: E ka pyetur ERTV, Lali Erin sa kazanë ka …

Por mesa duket Spiropali dhe Koçi nuk janë të vetmit, pasi deputetja Klodeta Dibra, nuk ka lënë postim të rilindësve pa komentuar dhe pa përmendur se sa ditë e bukur ishte sot, dhe sa i madh dukej Rama në kongresin e PS-së. /Boldnews.

Ja disa nga komentet e Klodetës:Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here