VIDEO/ Përplasje midis policisë dhe protestuesve

Polica ka bllokuar pedonalen dhe deputetët po kalojnë nga aty për t’u future në parlament.

Loading...

Disa qytetarë janë përplasur me ta duke u kërkuar që të lirojnë hapësirën publike, pasi janë në rrugë të madhe.

LEXO EDHE  A do bëhet PD pjesë e zgjedhjeve të 30 qershorit? Ja 3 propozimet e Bashës...

Sot pritet që të betohen tri deputetë të rinj, ku bëhet me dije se Ralf Gjoni është sulmuar edhe me bojë.

 

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here