VIDEO/ Gjermania ngec kundra Serbisë

Gjermania nuk ka marrë më shumë se një barazim 1-1 në miqësoren përballë Serbisë e zhvilluar në “Volkswagen Arena”.

Loading...

Kampionët e Botës të vitit 2014 nuk e kanë nisur mirë ciklin e ri pas largimit të Thomas Muller, Mats Hummels dhe Jerome Boateng.

LEXO EDHE  Epike/ Korçari më i famshëm në Shqipëri tallet keq: Ja çfarë ndodh kur jam në një mëndje me të gjatin ...

Miqtë realizuan golin e parë në minutën e 12’ me anë të Luka Jovic, ndërsa golin e barazimit e shënoi Leon Goretzka (69’).

Deri në fund të ndeshjes, rezultati mbeti i pandryshuar në këtë test miqësore për të dy përfaqësueset.

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here