“Nuk mbaj mend që …”/ Bregu flet për videon me Fleckenstein

Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu, ka komentuar videon ku shfaqej me eurodeputetin Knut Fleckenstein e cila u bë virale në rrjetet sociale.

Loading...

Bregu tha gjatë një interviste në emisioni “Përballë” në RTSH, se është mësuar me thashetheme, akuza të dobëta dhe deklarata që i bëjnë pis ata që i ndërtojnë.

 “Është një video që e kam postuar para disa kohësh, në 2015, me prapaskenat e takimit. Jam mësuar edhe me thashethemine, edhe më akuzat më të dobëta dhe të shëmtuara. Nuk mbaj mend që të jetë sulmuar kaq shumë një grua, me deklarata që i bëjnë pis ata që i ndërtojnë”.

Ja pse vjen Flenckenstein në Tiranë

Ja pse vjen Flenckenstein në Tiranë

Gepostet von Boldnews.al am Donnerstag, 28. Februar 2019

LEXO EDHE  Rudina Hajdari sfidon Lulzim Bashën, kryetare e PD-së në parlament: Do përfaqësojmë demokratët...
Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here