‘Mban të njëjtat mbathje’/ Ylli i Realit ‘turpërohet’ nga e dashura

Futbollisti i Realit, Federiko Valverde dhe gazetarja sportive, Mina Bonino janë prej kohësh në një lidhje dashurie, mirëpo së fundmi romanca e tyre duket se nuk është më një sekret.

Loading...

Mina ka postuar tre ditë më parë disa fotografi të tyre të realizuara brenda makinës së futbollistit dhe ky i fundit është pikasur me një koment mjaft humoristik, që nuk ka ngelur pa një përgjigje.

LEXO EDHE  (VIDEO) Hiti i këngëtares shqiptare tashmë edhe në serialin e famshëm amerikan ‘Dynasty’

“Asnjëherë nuk e heq atë bluzë, madje as kur shtrihesh për të fjetur”, ka shkruar ai. “Të paktën mbaj të njëjtën bluzë dhe jo të njëjtat mbathje përgjatë një jave si puna jote”, i është përgjigjur gazetarja seksi.

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here