Korçari më i famshëm në Shqipëri shpërthen ndaj qeveritarëve: R*bt ku ti keni, na vdiqët o plehra….

Rritja e çmimeve të ushqimeve, fruta-perimeve në Shqipëri, është kthyer në një barrë të rëndë për qytetarët e varfër shqiptarë.

Korçari më i famshëm në Shqipëri, Ilir Vrenozi, e ka shfryrë inatin e tij ndaj kryeministrit dhe politikanëve që na qeverisin vendin.

LEXO EDHE  U përfol si kryeministre e qeverisë teknike, reagon deputetja socialiste: Qeveria...
Loading...

Sipas tij fajin për rritjen e çmimeve të ushqimeve në vend e kanë këta që na qeverisi.

Ndiqni videon e Vrenozit:

https://www.facebook.com/ub3rc04st/videos/340983373188520/

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here