FOTO/ Modelja super seksi dënohet me 8 vite burg për…

Një gjykatë pakistaneze ka dënuar një modele çeke, 22 vjeçare, për tetë vite dhe tetë muaj në burg, për akuza të trafikimit të drogës.

Loading...

Gjykata në qytetin lindor të Pakistanit, Lahore, qendra e provincës Punjab, dënoi sot Tereza Hluskovan.

Sipas gjykatës, Hluskova ishte arrestuar për posedimin e 8.5 kilogram heroine në janar të vitit 2018, në aeroportin e Lahores, prej nga ajo ishte nisur për në Irlandë, përmes Dubait në Emritatet e Bashkuara Arabe.

LEXO EDHE  Ilir Shaqiri publikon foton e vajzës/ Por Klaudia Pepa s’i ka mirë punët me veprimin që beri...

Avokati i saj, Sardar Asghar Dogar, tha që do të dërgohet një ankesë.

Për Hluskovën u vendos që ajo të dënohej gjatë dëgjimit në javën e kaluar. Dënimi i saj gjithashtu përfshin edhe gjobë prej 8.000$.

 Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here