Mbani larg partneren kur ta shikoni, Ronela Hajati nxjerr të pasmet

Këngëtarja Ronela Hajati njihet për paraqitjet e zjarrta skenike. Sidomos me të pasmet e saj seksi me të cilat po u bënë konkurencë të fortë kolegeve të saj këngëtare.

Madje, shpesh herë ka publikuar për fansat e saj në rrjete sociale edhe imazhe provokuese.

E tillë është edhe fotoja e fundit e Ronelës, ku këngëtarja ekstravagante shfaqet mjaft atraktive teksa në një set fotografik heq pardesynë dhe nxjerr të pasmet në plan të pare.

LEXO EDHE  “S’je veshur një herë si njeri tani po mbulosh…”/Këngëtarja vesh shami, ndjekësit e 'masakrojnë' në rrjetet sociale

Me flokët kaçurrela dhe të brendshmet e zeza, këngëtarja duket edhe më seksi e joshëse.

https://www.instagram.com/p/Bu8h2tVFhOX/