Këngëtarja shqiptare: Shqiptarët s’më lanë dot shtatzënë, e bëri “zezaku i madh”!

Këngëtarja shqiptare, Linda Halimi po përjeton momentet më të lumtura të jetës së saj pasi është bërë për herë të parë nënë e një fëmije, që është fryt i dashurisë me reperin amerikan Dawon Edwards.

Zeshkania ka sjell në jetë një vajzë, të cilën e ka quajtur Kaimana.

“Jemi shumë të lumtur dhe të bekuar të njoftojmë se jemi bërë prindër”, shkroi reperi që më mirë njihet si Big D.

LEXO EDHE  FOTO/ Modelja shqiptare bën gjestin e papritur në Kanë, tregon...

Por më shumë thumbuese ndaj meshkujve shqiptarë ka qenë Linda në prononcimet e saj pas lindjes së vajzës.

“Shqiptarët nuk arritën të më linin shtatzënë, këtë e bëri “zezaku i madh”. Ndjenja është fantastike”, ka thënë ajo.