Operacioni antidrogë Shqipëri-Itali/ Ja kush është një nga të arrestuarit (FOTO-EMRI)

Autoritet italiane në bashkpunim me autoritet shqiptare janë duke vijuar një operacion të rëndësishëm antidrogë, ku deri më tani po raportohet për 27 persona të arrestuar, nga këta 21 persona janë shqiptarë.

Nga gjashtë emrat e personave të arrestuar njëri prej tyre , Denis Pashaj rezulton të jetë ndaluar nga policia italiane vitin e kaluar.

LEXO EDHE  KLP dhe KPK në shërbim të Ermonelës, burri i saj nuk kalon në Veting
Loading...

Ai u ndalua në kuadër të një operacioni të madh të shtrirë në disa qytete të Italisë, që goditi një grup që merrej me trafikun e kanabisit dhe kokainës.

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here