(FOTO) Nuk është filmi Frozen, por SHBA-ja nën 40 gradë

Në SHBA dimri i këtij viti nuk është më një aventure Krishtlindjesh dhe as frymëzim për filmat me Santa Claus.

Prej javësh pjesa veriore e kontinetit është përfshirë nga temperatura të ulta, deri në minus 40 gradë celcius.
Thuajse cdo gjë ngjason me skenat e filmit Frozen, ku askush nuk guxon të qëndrojë në ambjentet e jashtme pasi rrezikon t’u ngrijë edhe frymëmmarrja.

LEXO EDHE  Fut kekun në furrë, digjen 40 mijë eurot që fshiheshin brenda
Loading...

Fotot në galerinë e mëposhte janë vërtetë mbresëlënëse.

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here