Batuta e Ledio Panos

Ish-kapiteni i Partizanit është i ftuar në emisionin “Sport News Plus” të gazetares Daljana Sejdia në televizionin “News 24” ku u shpreh:“Tirana ishte më e qartë si taktikisht edhe mendërisht. Kukësin e pashë nën presion. Edhe pse ka sulmuesit më të mirë të Superiores, në fushë treguan të kundërtën. Prisja shumë më tepër nga Kukësi. Për Tiranën ishte një 3 pikësh shumë i vlefshëm dhe ndryshimi është shumë i madh në këtë vit të ri.

LEXO EDHE  VIDEO/ Laçi fitore për Europën, për Skënderbeun duket e paarritshme përmes kampionatit
Loading...

Gjici duket sikur i thotë Cungut: “Unë t’i kam dhënë të gjitha, po t’i çfarë kërkon”. Cungu është në gjendje të vështirë, sepse Gjici i ka plotësuar kërkesat dhe pret të fitojë kampionatin. 8 pikëshi është shumë për t’u rikuperuar me potencën që po tregon Partizani. Me lojërat dhe më dëshirën.

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here