Skandal/ Shiten pula të kalbura, ja në cilin market…

Janë të shumta rastet kur qytetarët kanë denoncuar produktet që blenë në markete të ndryshme. Së fundmi është denoncuar një tjetër skandal, kur një qytetar në një market në Gjakovë ka blerë dy pula, ku përvecc skadencës, kanë qenë të kalbura.

LEXO EDHE  ‘Admir Murataj nuk u vra nga policia’/ Të tjera prova që rrëzojnë pretendimet e Lleshit (Foto)

Fotografitë janë shpërndarë në rrjetet sociale dhe më pas në mediat locale, të cilat ngrenë shqetësimin mbi mungesën e kontrollit dhe inspektimeve për produktet ushqimore.Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here