LAJM I FUNDIT/ Zyrtarizohet data e parë e gjyqit ndaj Klement Balilit

Gjykata për Krimet e Rënda ka caktuar datën 25 shkurt ora 10:00 për seancën e parë të gjykimit ndaj Kelment Balilit.

I cilesuari si “Eskobari i Ballkanit” akuzohet për “trafik të lëndëve narkotikeve”, “grup të strukturuar kriminal”, “mosdeklarim të pasurisë” dhe “pastrim parash”.

LEXO EDHE  Gripi dhe koronavirusi/ Mjeku Tritan Kalo na tregon se si t’i dallojmë këto dy viruse nga njëra-tjetra

Klement Balili u vetëdorëzua në polici, pikërisht gjatë momentit që dosja ishte dorëzuar në Gjykatë nga ana e Prokurorisë.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here