Aktualiteti, Kryemadhi takon krerët e BE-së në Tiranë

Numri një i LSI ka mbajtur sot në mëngjes takim me disa nga krerët e vendeve të BE-së në Tiranë.

Vetëm një javë para protestës së paralajmëruar të opozitës, fokusi i takimit kanë qenë situata politike në vend dhe aktualiteti.

LEXO EDHE  OFL u kërkon justifikimin e pasurisë 4 të dënuarve (EMRAT)

Gjatë takimit, Kryemadhi ka ngritur edhe disa nga shqetësimet e opozitës shqiptare lidhur me denoncimet e fundit kundër qeverisë. /Boldnews.al/PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here