Skënderbeu-Besëlidhja, kompanitë e basteve ‘zgjedhin’ fituesin

Skënderbeu e fitoi me rezultonin 2-1 takimin e parë të 1/8 të Kupës së Shqipërisë dhe pret sot i qetë rivalët në Korçë.

Në letër ndeshja nuk ka histori: Sipas kompanisë së basteve, Skënderbeu është favorit i padiskutueshëm.

LEXO EDHE  Arsenal mund Wolves dhe mban gjallë ëndrrën me Saka-Lacazette

Fitorja e korçarëve kotohet me koeficientin 1.24, barazimi 5.18, ndërsa fitorja e Besëlidhjes 10.28.
PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here