Ardit Gjebrea kap momente “pikante” nga stonimet e këngëtarëve të “Sanremo”

Në festivalet shqiptare ndodhë shpesh që artistët apo këngëtarët të vihen në qëndër të vëmëndjes dhe të kritikave nga shikuesit, për stonimin e këngëtarëve apo për mangësit që mund të kenë skenat ku ata performojnë.

Por këto kritika dhe stonime nuk ndodhin vetëm në skenën shqiptare por edhe në të gjitha skenat e botës dhe aty ku performojnë këngëtarët më të mirë dhe më  të degjuar.

Moderatori I njohur shqiptarë, Ardit Gjebrea, ka pikasur disa raste ku artistët e mëdhenj italianë, nuk e përmbyllën dot performancat e tyre me sukses gjatë festivalit të “Sanremos”0s, mbrëmjen e së martës. Ai ka komentuar dhe ka kapur disa nga momebntet më të vështira të këngëtarëve Italian në skenë.

LEXO EDHE  Rrëfehet modelja 40-vjeçare: Sek*i përmirësohet me vitet

Gjebrea postoi foton e këngëtares së njohur Giorga, që sipas tij ka stonuar.

“Jo gjithmonë të mëdhenjtë janë në formë, por jo në Sanremo! Aty nuk mundet asnjë firo!”, shkruan në një postim në Insta Story Arditi, për të vijuar në një tjetër kritikë për Achille Lauro-n: “Dhe mos më thoni sa stonojnë këngëtarët tanë”.

Ndërsa prej vitesh prezanton “Këngën Magjike”, por nga ana tjetër është një artist i muzikës shqiptare, Ardit Gjebrea duket se e ka parë edhe me syrin e kritikës spektaklin italian.

Por ai ka dhe komente pozitive, veçanërisht për regjinë, ndriçimin dhe fotografinë!

Video Player

 


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here