Kishte humbur kontaktet prej 5 muajsh, gjendet në tunel kufoma e një personi

Një trup i pajetë është gjetur sot në fshatin Zogjaj, në Njësinë Administrative të Shupenzës, Bulqizë.

Raportohet se kufoma është gjetur në një nga tunelet e Zogjajt. Viktima, bëhet me dije nga policia se është nga fshati Gjoricë dhe kishte humbur kontaktet pesë muaj më parë. Policia po vijon hetimet për ngjarjen.

LEXO EDHE  Aksidenti tragjik, zbardhen detajet/ Automjeti u përplas me bordurën dhe…

Kujtojmë se një ditë më parë një ngjarje tragjike ndodhi në këtë zonë, ku pas një konflikti me familjarët e nuses, i vdekur mbeti dhëndri nga Gjorica.