VIDEO/ Ngrihen tonet në debat, Fevziu i kthehet Ramës: Mos ma trash mua zërin, avash ore…

Gjatë intervistës së sotme në Opinion, nuk kanë munguar debatet mes kryeministrit Edi Rama dhe të ftuarve në panel si dhe me vetë moderatorin, Blendi Feviu.

Ndërsa Rama ishte duke folur për studentët, duke thënë se është dakord me ta dhe kërkesat e tyre por se nuk do të bëj asgjë pa pasur një dialog me ta.

 

Ndërkohë, Fevziu i thotë se nëse është me studentët, atëherë përse nuk shkon t’i takojë. Rama i është kthyer duke i thënë që mos t’i bërtasë, sakaq Fevziu i përgjigjet duke i thënë: “Mos më trash zërin mua, por nëse je me studentët, atëherë shko me ta”.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here