FOTO/ Veliaj publikon foto në ‘Facebook’, komentuesit: Tirana digjet k**** krihet

Kryeministri Edi Rama dhe Kandidati i PS per Bashkine e Tiranes, Erion Veliaj, gjate mitingut permbylles te fushates se Aleances per Shqiperine Europiane, ASHE, ne sheshin “Nene Tereza”, per zgjedhjet lokale te 21 qershorit. /r/n/r/nPrime Minister Edi Rama and Candidate of Socialist Party for mayor of Tirana, Erion Veliaj, during the closing campaign of Aliance for the European Albania, AEA, in the square "Mother Teresa", for local elections on 21 June.

E gjithë Shqipëria është përfshirë nga protesta e studentëve teksa Tirana ka qenë epiqendra ose më saktë ministria e Arsimit.

Kjo situatë për Erion Veliajn duket se është mjaft normale dhe hiqet sikur nuk po ndodh asgjë, teksa i gjithë qyteti është paralizuar nga bllokimi i rrugëve që kanë bërë protestuesit.

Lali shkruan: Në prag festash Tirana shkëlqen nga dritat duke i dhënë ngjyra, ????????gëzim ????????e harmoni çdo rruge, sheshi, apo këndi rekreativ.

Ndërsa komentuesit i kanë shkruar:

-Po te rruga e durreesit a keni vendosur drita?

LEXO EDHE  Ishin nisur për të parë Shqipëri-Francë, tifozëve ju kapet në kufi një çantë me mjete piro-teknike

-Fshati digjet kurva krihet

-Qyteti po digjet ky K… A krihet

-Dil nje xhiro nga zogu zi se ta kan zbukuru studentet bukur fare

Këto ishin vetëm disa nga komentet e qindra personave që e kanë sulmuar në pak minuta.

Kjo është një situatë e pazakontë në ‘facebook’-un e Lali Erit pasi aty komentet negative gjithmonë fshihen dhe rrijnë vetëm komentet që nxjerrin në pah punën e tij të madhe.

ImageImageImage

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here