Tirana zien nga protestat, Rama larohet nga Shqipëria dhe e mban të fshehtë

Në një kohë kur Tirana po zien nga protestat, kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të largohet nga vendi.

Kryeministri Edi Rama ka qenë në Turqi, ku ka zhvilluar edhe një takim me Presidenti Rexhep Tajip Erdogan, i cili e priti në Pallatin Beylerbeyi në Stamboll.

Nuk ka një njoftim të vizitës së Ramës në Turqi, ndërsa kjo është bërë i ditur nga faqja zyrtare e Presidentit turk, ku janë publikuar pamjet e takimit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here