Tensione në Bularat/ Shoqërohen 6 persona, mes tyre edhe kreu i OMONIA-s

Të paktën 6 persona janë ndaluar nga policia e Sarandës, mes të cilëve edhe kreu i OMONIA-s në Himarë.

Mësohet se policia i ka ndaluar të shoqëruarit rrugës drejt fshatit Bularat, ku edhe po zhvillohej ceremonia përkujtimore e të ndjerit, Konstantino Katsifas.

Mësohet se policia i ka ndaluar të shoqëruarit rrugës drejt fshatit Bularat, ku edhe po zhvillohej ceremonia përkujtimore e të ndjerit, Konstantino Kacifas. Shoqërimi i Fredi Bejlerit  dhe  5 personave të tjerë, është bërë për verifikim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here