Protesta/ Parullat pikante, nga vetingu për pedagogët te ironia për ministret (FOTO)

Nderkohe qe ne sheshin para Ministrise se Arsimit zjen protesta me thirrjet e studenteve per plotesimin e kerkesave qe tashme ia kane bere me dije ministrise, interesante jane parullat dhe pankartat e shkruara vete nga ana e protestuesve.

Ata bejne thirrje per veting per pedagoget, nderkohe qe nuk mungon as ironia per ministren e Arsimit dhe ate te Kultures. Shihni pa koment kete galeri fotosh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here