LAJM I FUNDIT/ Qëllohet me bidon Lindita Nikolla, hyri mes turmës rrethuar me truproja

Është tensionjuar situata përpara ambienteve të Ministrisë së Arsimit, ndërsa është qëlluar me mjete rrethanore në drejtim të Lindita Nikollës.

Nikolla ka qenë e rrethuar nga truproja, e megjithatë një bidon ka rënë pranë saj. Situata ka qenë e paqartë dhe konfuze për të parë se nga erdhi sendi që u hodh në drejtim të ministres.

Duket se kalimi i Nikollës mes turmës ka irrituar të pranishmit të cilët kanë thirrur në drejtim të saj: Turp, turp, turp.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here