FOTO/ Endri Fuga urgjent tek Damian Gjiknuri. “Çfarë të thanë tek Ambasada amerikane”?

Këshilltari i Edi Ramës, Endri Fuga raportohet se, sapo ka mbaruar një takim me ministrin e Energjisë Damian Gjiknuri, në zyrën e këtij të fundit.

Pas takimit kanë dalë të shëtisin në pedonale dhe sheshin e Teatrit kombëtar, ku dhe janë fotografuar krah njeri-tjetrit.

“Burime thanë se temë e bisedës ka qenë thirrja e Gjiknurit në ambasadën amerikane për çështjen e kompanise fake amerikane që ka fallsifikuar letrat e një shteti amerikan për të fituar tenderin 18 milion euro”, raporton Faktor.al.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here