“Do lë mandatin për t’ju bashkuar protestës së studentëve”

Deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari përmes një postimi në rrjetet sociale ka mohuar se ajo është refuzuar nga studentët, pas deklaratës së saj ditën e sotme se ajo, mund të dorëzonte mandatin dhe t’u bashkohen në shesh.

Në një postim nën mediat sociale, Hajdari shkruan se nuk është refuzuar nga studentët, por do t’u bashkohet vetëm nëse ata e mirëpresin.

FakeNews Në asnjë moment nuk jam refuzuar nga studentat pranë Ministrisë së Arsimit dhe Sportit. Do t’u bashkohem studentave në protestën e tyre vetëm nëse ata më mirëpresin”, shkruan ajo në rrjetet sociale.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here