VIDEO/ Ronaldo plot ‘klas’, shikoni çfarë i bën lojtarit të Interit

Ende nuk është zhbllokuar rezultati në super ndeshjen e javës së 15-të në Serie A ndërmjet Juventusit dhe Interit.

Në minutën e 8’ ishte Ronaldo i cili pas një veprimi “magjik” huton mbrojtësin kundërshtar dhe jep një krosim fantastik.

Dybala godet me kokë por topi përfundon jashtë kuadratit të portës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here