Publikohen formacionet e ndeshjes Juventus-Inter, ka surpriza

Ndërkohë në orën 20:30, Juventusi do të presë Interin në ndeshjen e vlefshme për javën e 15-të në Serie A, janë publikuar formacionet zyrtare.

Skuadra e Massimiliano Allegrit ende nuk ka pësuar humbjen e parë për këtë sezon në Serie A duke grumbulluar 13 fitore dhe vetëm një barazim.

Ndërsa në krahun tjetër Interi numëron tre humbje, dy barazime dhe nëntë fitore.

Dy trajnerët kanë publikuar formacionet zyrtare, ku ajo që bie në sy te zikaltrit është mungesa e dyshes: De Vrij dhe Nainggolan.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here