Ministri shqiptar në siklet të madh, lexon fjalimin me vështirësi

Ekrem Mustafa është ministër relativisht i ri në Qeverinë e Kosovës.

Kështu, qytetarët nuk e kanë njohur më herët ministrin që erdhi në postin e tij pas kërkesës së Labinot Tahirit që “qeveria të ketë një ministër nga Ferizaj”, shkruajnë mediat në Kosovë. Por në një nga paraqitjet e tij të para, ai është shfaqur me vështirësi dhe gabime në lexim të fjalimit.

Ndiqeni videon më poshtë për më shumë:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here