FOTO-Denoncimi/ Drejtori i Rilindjes ndërtim pa leje në mes të Tiranës

Shkelja e ligjit nga ana e zyrtarëve të lartë të Rilindjes tashmë është kthyer në modë. Nga njëra anë kryeministri Rama kërkon tu prishë shtëpitë shqiptarëve me pretendimin për projektin e Unazës së Re, dhe nga ana tjetër drejtorët e Rilindjes vijojnë të ndërtojnë pa leje.

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar një denoncim të qytetarit dixhital, i cili tregon si ish-drejtori i policisë ndërtimore ndërton pa leje në mes të Tiranës.

Postimi i Berishës:

Për drejtorin e policisë ndërtimore ligji nuk ekziston, ndërton në mes të lulishtes!

Lexoni mesazhin shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb

Zoti berisha ju uroj jet te gjat desha te beja nje denoncim me santartet e dy fishta qe peetia socialiste ndjek . Ne mes te lulishtes ne shetitoren e kombinatit lulezon biznesi i adriatik nelit shkurt tiku ky militant i ps ka mbajtur postin e drejtorit te policis ndertimore ne rrethinat e tiranes ndeersa objektin e ti e ka ne mes te lulishtes e se prish askush kurse neve ne unazen e re duan te na shkulin e mushkerijng ju lutem anonim zoti berisha se kto ca spret

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here