Denoncimi/ Ja si Nikolla po përpiqet të përçajë studentët

Kryeministri Edi Rama dhe Ministrja e Arsimit Lindita Nikolla të kapur nga frika dhe paniku, po bëjnë të pamundurën që të përçajnë studentët që t’i japin fund protestës së tyre.

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar denoncimin e një mesazhi i cili tregon se si Nikolla përmes të rinjve të FRESSH kërkon të përçajë studentët.

Ja postimi i ish-kryeministrit:

Përpjekje të turpshme për të përçarë studentët grevistë nga Ndrikull Vila, të cilës paratë e takspaguesve i bëhen vile luksoze.

Lexoni mesazhin e studentit dixhital. sb

Pershendetje dr,Ministrija nikolla.po merr ne bisedime te rinje te Forumit rinor socialist.si perfaqesues te levizjes studentore dhjetor 2018.mos t’ju mashrtojne

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here