Të gjithë e presin në ‘San Siro’, Ibrahimovic befason me këtë vendim!

AC Milan forward Zlatan Ibrahimovic, of Sweden, celebrates after scoring during a Serie A soccer match between AC Milan and Parma at the San Siro stadium in Milan, Italy, Wednesday, Oct. 26, 2011. (AP Photo/Antonio Calanni)

Raportime kontradiktore vijnë nga Italia.

Kur të gjithë prisnin konfirmimin e Ibrahimovicit tek Milanit, tashmë gjërat pothuajse kanë ndryshuar pasi “bomberi” suedez ka vendosur që të qëndrojë te LA Galaxy, shkruan “Football-Italia”.

Veterani ka qenë i lidhur ngushtë me një kthim te “Rossonerët” ku i ishte premtuar një kontratë 6-mujore.

Por së fundmi një burim i mediave italiane raportojnë se gruaja dhe dy djemtë e Ibrahimovicit janë shumë të lumtur në Los Anxhelos dhe janë kundër rikthimit në Evropë.

Kujtojmë që sulmuesi aktualisht është duke fituar 1.5 milion dollarë në sezon.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here