VIDEO/ Nëse shikoni këtë video deri në fund nuk do ti mbani dot lotët

SHBA ka dërguar shumë ushtarë të cilët shërbejnë nëpër botë si paqe ruajtës, dhe momenti që ata kthehen është shumë i lumtur për familjet e tyre.

Por, akoma më i lumtur është kur ata kthehen papritur duke ua bërë surprizë.

LEXO EDHE  Shpërthim i fuqishëm në SHBA/ Një i vd*kur dhe disa të plagosur (Video)

Në videon e mësipërme janë disa nga momentet më prekëse.

 

https://www.facebook.com/DailyMailVideo/videos/196069098003018/PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here